    Model no: W600/W800
    Brand: ZBOM
    ALU: 23476
    Size: 600MM
    ETA: MAY
    Order and pay today to benefit from huge savings!!
    The PRE-ORDER PRICE is only valid until the product arrives to the Asters shop.
    IMPORTANT THINGS TO REMEMBER:
    • Limited stock - goods are sold on a "first come first serve basis".
    • The DISCOUNT will not be available once the goods have arrived to the shop.
    • Fabrics and product details are available at the Asters showroom.
    • If item does not arrive on time, customers can get an immediate refund.
    • 100% risk free.
    Zbom – Under Cabinet Light
    LED 3000k – 6000k
    Brand: Zbom
    Model: W600/W800
    Color: Warm Light
    Dimension (W x D x H): 600 x 42 x 19mm (23.6” x 1.7” x 0.7”)